To naprawdę proste!

W dzisiejszych czasach wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez udogodnień, jakie gwarantuje nam praca i rozrywka przy użyciu komputera. Jednak nawet najlepszy sprzęt oraz programy komputerowe miewają awarie, a środowisko internetowe roi się od niebezpiecznych wirusów. Nie każdy użytkownik posiada wiedzę, co robić w takich sytuacjach. Na szczęście nie musi! Bo od tego są nasi specjaliści.

„Doradca Informatyczny” to usługi dla każdego, kto szybko i bezpiecznie chce pozbyć się informatycznych problemów. Korzystając ze zdalnej pomocy naszych profesjonalnych informatyków możesz mieć pewność, że pomoc zostanie Ci udzielona, w zależności od skomplikowania problemu, tak szybko jak to tylko możliwe – a nawet natychmiastowo. A to wszystko bez wychodzenia z domu oraz zbędnych formalności. „Doradca Informatyczny” to doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy informatycznymi zagadnieniami i tracić czasu w serwisach komputerowych, gdzie okres oczekiwania na naprawę sprzętu to nawet kilka tygodni. Nasze wsparcie udzielane jest szybko, zdalnie i efektywnie.

„Doradca Informatyczny” to także, przyjazna i pomocna dłoń dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają działu IT, seniorów, którzy chcą być aktywni również w wirtualnym świecie.

Usługi „Doradca Informatyczny” są dostępne w trzech wygodnych dla Klienta opcjach do wyboru. Pojedyncza interwencja Eksperta Technicznego upoważnia do skorzystania z jednorazowej pomocy informatyka dla wskazanego przez Klienta urządzenia. To dobre rozwiązanie da wszystkich tych, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy Eksperta IT.

Decydując się na pakiet za 64 zł miesięcznie, Klient może korzystać z pomocy Eksperta Technicznego nawet 8 razy w bieżącym miesiącu. Ponadto wsparcie „Doradcy Informatycznego” obejmuje w powyższym pakiecie wiele urządzeń – tj. komputer stacjonarny, laptop, ultrabook, notebook, smartfon oraz Mac.

Natomiast pakiet za 48 zł miesięcznie zawiera do 4 interwencji informatyka w miesiącu dla jednego wskazanego przez Klienta urządzenia.

Masz firmę i potrzebujesz wsparcia IT? Poznaj naszą ofertę dla biznesu.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy „Doradcy Informatycznego” lub wahasz się i masz dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Regulamin usługi „Doradca Informatyczny”

Formularz odstąpienia od umowy

Zadzwoń do nas

22 330 7777

Kontakt w godzinach

Pn-Pt 8:00-20:00

Nasi doświadczeni informatycy pomogą każdemu, kto potrzebuje wsparcia w problemach związanych ze światem komputerów.

Formularz Kontaktowy

Kontakt

BZ Group Sp z o.o.
Jasionka 954, 36-002 Jasionka
NIP: 5242758944
REGON:146647470
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS:0000460507
Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 zł
mBank, 93 1140 1225 0000 5723 2600 1001

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i cookies

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.